Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 508 871 732

Wymiana silników

Wymiana silników w samochodach osobowych to sztandarowa usługa wykonywana w naszym warsztacie. Zajmuję się naprawą lub wymianą silników wszystkich aut, w szczególności marek Renault, Opel, Volvo, Seat, Skoda czy BMW. W naprawianych przeze mnie samochodach instaluję używane silniki, pochodzące z aut krajowych oraz sprowadzanych z zagranicy. Silniki te są dobrej jakości i mają niski przebieg.

Jaki jest koszt wymiany silnika? Proszę o kontakt z moją firmą i podanie modelu, który wymaga wymiany. Przedstawię wówczas, jaka będzie cena takiej usługi i jakie elementy się na nią składają. Jeśli silnik nie jest jeszcze w złym stanie i istnieje taka możliwość, przedstawię też cennik związany z jego ewentualną regeneracją.

Działam na terenie całego kraju i mam lawetę, przy pomocy której przetransportuję Twoje auto do siedziby mojej stacji. Długość czasu, w jakim wymienię bądź naprawię silnik, trwa zazwyczaj ok. tygodnia i zależy od dostępności do niego części.

 

Wymieniać czy naprawiać?

Decyzję o wymianie bądź regeneracji silnika pozostawiam Tobie, ale możesz liczyć na specjalistyczną pomoc. Z chęcią przedstawię Ci wady i zalety obu możliwości. Priorytetowym czynnikiem jest koszt, jaki będziesz musiał ponieść. Bywa bowiem tak, że kwota, którą trzeba zapłacić za wymianę silnika, jest tak wysoka, że lepiej zdecydować się na zakup nowego samochodu.

Są znów takie sytuacje, że nie opłaca się naprawiać danego silnika, ponieważ jego regeneracja pozwoli na bezpieczną jazdę tylko przez krótki czas.

Jak widać z powyższego, każda opcja związana z wymianą czy naprawą silnika jest sprawą indywidualną, którą zawsze omawiam z klientem.

 

Silnik wyjęty z auta